FAMILY DOCTOR

05 Мар

Тут діє школа «молодого батьківства»

(№4(25), 2010)

Тут діє школа «молодого батьківства»,
а майбутні сімейні пари можуть отримати дошлюбне консультування

Відвідавши Коржівську амбулаторію сімейної медицини, можна не тільки отримати кваліфіковане лікування,
а й інформацію про сучасні методи обстеження
з метою виявлення захворювань, їх профілактики

Саме тут уже кілька років поспіль працює сімейним лікарем Тетяна Михайлівна Ладика. Після закінчення в 1988 р. загальноосвітньої школи в с. Сміле Роменського району вона одразу зробила вибір щодо майбутньої професії. Отож, вступила на лікувальний факультет Запорізького медичного інституту. Закінчила його в 1994 році, навчалася в інтернатурі, за спеціальністю «терапія».
Працювала в Роменській районній лікарні. Спочатку – як лікар-інтерн (1994–1996 рр.), з серпня 1996 р. – дільничним терапевтом.
У 2005 році в результаті впровадження сімейної медицини в Роменському районі пройшла курси спеціалізації – загальна практика – сімейна медицина при Харківській медичній академії післядипломної освіти. Після закінчення курсів її одразу призначили завідувачем відділення ЗПСМ  Роменської центральної районної лікарні.
Постійно працює над собою, в 2008 році навчалася на курсах підвищення кваліфікації за спеціальністю «загальна практика – сімейна медицина», атестована, має вищу категорію.
З жовтня 2008 року, після реорганізації Коржівської лікарської амбулаторії в амбулаторію сімейної медицини працює в ній сімейним лікарем. Тетяна Михайлівна неодноразово нагороджувалася грамотами та подяками за високий професіоналізм, активну громадську позицію, діяльність в охороні здоров’я Сумщини.
Коржівська АЗП-СМ працює з 1974 р. Як заклад сімейної медицини – з 2004 р. На території обслуговування амбулаторії проживає 1350 осіб, серед яких:
дітей – 255, дітей до 1 року – 7, підлітків – 32, багатодітних сімей – 6. Радіус обслуговування населення дільниці – 32 км, медичні працівники обслуговують 4 села: Коржі, Ярмолинці, Піски, Зеленківщина, де є дві школи, дитячий садок, два будинки культури, два вузли зв’язку, шість магазинів. Жителі працюють в  СЗАТ «Україна».

Лікар І категорії загальної практики – сімейної медицини Т.М.Ладика веде прийом пацієнтів. 

Сімейний лікар консультує та лікує населення дільниці від народження до старості, тому в разі потреби може пролікуватися повністю вся сім’я, незалежно від віку, що є дуже важливим для сільського населення.
Амбулаторія розташована в центрі села в мальовничому парку. Медичний заклад має газове опалення, централізоване водопостачання. Працюють кабінети сімейного лікаря, стоматологічний, здорової дитини, акушерський, маніпуляційний та фізкабінет (з достатньою кількістю апаратів для фізіотерапевтичного лікування), стерилізаційна.
До послуг населення – інформація з профілактики захворювань, здорового способу життя. Амбулаторія не забезпечена комплектом обладнання з державного бюджету, але за кошти місцевого бюджету придбаний сучасний електрокардіограф, проводиться тонометрія очей. Також тут діє школа «молодого батьківства». Для майбутніх сімейних пар проводиться дошлюбне консультування.
У Коржівській амбулаторії сімейної медицини є все необхідне для надання первинної медичної допомоги та лікування жителів села.

Підготувала Поліна БЕРЕСТ.

Міток немає

Добавить комментарий


Слои по горизонтали
Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини і т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!

� 2017 FAMILY DOCTOR |