FAMILY DOCTOR

07 Июн

Алергічний дерматит у дітей

Алергічний дерматит у дітей

allergic dermatitis, алергічний дерматитПрактично всі батьки стикаються з появою висипу у свого малюка. Ділянки почервоніння у вигляді червоних крапок або маленьких цяток, нерідко виникає свербіж, лущення і тріщини на шкірі – все це перші симптоми алергічного дерматиту.

Сьогодні це дуже поширений вид алергії, яка характеризується запальним процесом шкірних покривів. У практиці педіатрів все рідше зустрічаються дітки до року без почервонілих щічок або червоної висипки по тілу.

Факторами виникнення алергічного дерматиту у дітей можуть бути генетична схильність, хронічні інфекції та інші захворювання.

Найбільш типові місця алергічних проявів у дитячому віці – це щоки, сідничні складки, згинальні поверхні шкіри і тильна сторона кисті.

Що ж робити, якщо алергічне захворювання дало про себе знати?

У першу чергу, необхідно, щоб лікар поставив правильний діагноз. Наступним кроком до позбавлення від даного захворювання стане дієта. Слід сказати «ні» цитрусовим, шоколаду, полуниці та іншим « сумнівним » продуктам.

Необхідно відмовитися від використання миючих засобів, не призначених для дітей. Дитячі іграшки, а саме матеріал, з яких вони зроблені, також можуть бути джерелом алергічних проявів.

Іноді, щоб позбутися від болісної алергії, потрібно відмовитися від домашніх вихованців і квітучих квітів, пилок яких може дратувати ніжну слизову дитини. Саме цій може стати причиною алергічного дерматиту у вашої дитини.

Симптоми і ознаки алергічного дерматиту у немовлят

У грудних дітей такий вид алергічний дерматит може виникати після введення прикорму. Це є реакцією імунітету на чужорідний білок. Незріла травна система ще не встигає перетравлювати той обсяг ферментів, які отримує малюк.

Якщо дитина харчується тільки грудним молоком, а дерматит все одно проявляється, тоді мамі слід переглянути свій раціон харчування, так як з материнським молоком алерген потрапляє в організм дитини. Варто захистити малюка від постійного контакту з алергеном, щоб банальне захворювання не переросло в більш значуще.

Всі алергічні прояви заслуговують особливої уваги батьків, своєчасної діагностики в кабінеті у фахівця і відповідної терапії. Важливо пам’ятати, що вчасно розпочате лікування допоможе уникнути більш важких форм алергічних захворювань.

Добавить комментарий


Слои по горизонтали
Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини і т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!

� 2017 FAMILY DOCTOR |