FAMILY DOCTOR

05 Дек

Алергічний дерматит у дорослих

Алергічний дерматит у дорослих

алергічний дерматитСпектр прояви алергічного дерматиту у дорослих значно розширюється, так як доросла людина, в порівнянні з дитиною, набагато активніше взаємодіє з навколишнім середовищем. Діагностувати алергічний дерматит можна за допомогою алергопроб. Лабораторні дослідження покажуть, на який виразно алерген реагує організм.

На відміну від простого дерматиту, алергічний вид дерматиту заявляє про себе не відразу, а тільки після безпосереднього контакту з алергеном. Проявляється захворювання типовими алергічними симптомами: свербіж, набряклість шкіри і паління.

Поряд з харчовими алергенами, хімічні речовини можуть також провокувати алергію. Алергічний дерматит може бути обумовлений прийомом ліків, у тому числі антибіотиків.

Форма алергічного контактного дерматиту нагадує атопічний дерматит, але тільки приурочена до місця контакту. Наприклад, одяг з синтетики, прикраси з нікелю або доглядають кошти можуть викликати захворювання. (Реклама – лікування локалізованої меланоми кінцівок, локалізованої саркоми м’яких тканин кінцівок; також лікування множинної мієломи, пізніх стадій раку яєчників, пізніх стадій нейробластоми у дітей все це може препарат алкеран).

Основні місця локалізації запальних вогнищ – це шия, спина, груди, сідничні області. Супроводжується захворювання сильним свербінням, до якого іноді приєднується бактеріальна інфекція в місцях расчесов. При дерматиті захисні механізми організму значно знижуються, тому людина більше схильний до зараження різними вірусами.

Лікування алергічного дерматиту у дорослих, в порівнянні з дитячим, відрізняється різноманітністю терапевтичних прийомів. Якщо правильно вибрати лікування, то активні прояви дерматиту через кілька тижнів йдуть на спад, але в тому випадку, якщо процес запустити, неприємна хвороба може перейти в хронічну форму.

Міток немає

Добавить комментарий


Слои по горизонтали
Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини і т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!

� 2017 FAMILY DOCTOR |