FAMILY DOCTOR

19 Авг

Кашель у немовляти, лікування кашлю у дітей до року

Кашель у немовляти, лікування кашлю у дітей до року

кашель у ребенкаКашель у немовляти – це лякаюче як для батьків, так і для педіатрів. Для батьків своє малолітня чадо завжди «таке маленьке і слабке …» Педіатри ж побоюються дитячого кашлю через незрілий стан дихального м’язу, який «дозріває» лише з віком. Такі небезпеки спонукають кожного рішуче приступити до лікування кашлю!

Але кашель як такий – не хвороба, це наслідок хвороби. І лікувати потрібно, природно, не кашель, як це не дивно звучить, а цю хворобу. А ось яку хворобу – повинен визначати тільки і тільки фахівець. Причиною кашлю в більшості випадків є утворення зайвої кількості мокротиння. У разі маленьких дітей кашель рідко доходить до хронічної стадії. Тому що, як правило, батьки звертаються за допомогою вже через пару-трійку днів. Не можна також назвати рідкісними випадки, коли при всіх зусиллях лікарів і батьків дитина кашляє місяцями. В цілому, від кашлю позбутися не складно. Складніше визначити його дійсну причину.

Чому ж кашляють маленькі діти? Головних причин дві:

1. зайва кількість мокротиння внаслідок інфікування організму, алергічної реакція, реакції на пил
2. реологічна зміна мокротиння.
З цього випливають два способи лікування кашлю: стримування процесів творення мокротиння, і робота з основною причиною кашлю – інфекцією або алергеном, винуватцем кашлю. Лікування кашлю – це завжди робота з реологією мокротиння. Спрямований на неї вплив полегшує і згодом ліквідує кашель. Таким чином, маючи справу з кашлем у дитини, необхідно подбати про адекватний рівень реології мокротиння, яке утворюється.

Реологія мокроти і реологія крові поєднані. Хвороба провокує втрати рідини з організму. Невідновлюючи кількість рідини в організмі не можна справитися з недугою. Реологія мокротиння також знаходиться в тісній зв’язці з якістю вдихуваного повітря. Прохолодне і вологе повітря сприятиме зменшенню кількості мокротиння.

За умови проживання в кліматичному поясі, в якому шість місяців триває опалювальний сезон, більшість малюків чхають, сопуть і кашляють весь цей період, так як опалювальні системи висушують повітря. А тримати вікна постійно відкритими не представляється можливим. Навіть легка респіраторна інфекція чи банальне прибирання в квартирі провокують появу кашлю. Після 15 квітня, коли відключається опалення, у малюків настає благополучне одужання.

Полегшити кашель досить просто. Потрібно всього лише забезпечити рясне пиття, провітрити приміщення, що забезпечить вологе і прохолодне повітря. Але чомусь для батьків простіше бігти в аптеку за нерідко дорогими препаратами, попередньо навідавшись до лікаря з метою дістати заповітний рецепт. Сучасна фармакологія, безперечно, досягла багато чого. Але жоден супер ефективний відхаркувальний засіб типу карбоцистеїн, амброксол або ацетилцистеїн не в змозі принести полегшення, якщо вдихаємо повітря недостатньо «хороше». Несприятлива «повітряна» обстановка в кімнаті і не заповнює кількість втраченої організмом рідини цілком в змозі активізувати кашель і не поліпшити його продуктивність. Рослинні ж лікарські препарати позбавлені цього негативного впливу. Фітотерапія багата відхаркувальними засобами. Їх плюс в тому, що впливають вони досить м’яко, не містять токсинів, отже не викликають алергії, не призводять до погіршення стану пацієнта. Фітотерапія кашлю – це безпечний і ефективний спосіб терапії для кашляє дитини. Віддавати перевагу лише лікам і ігнорувати трави буде неправильним.

Комментарии сейчас закрыты, извините.


Слои по горизонтали
Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини і т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!

� 2017 FAMILY DOCTOR |