FAMILY DOCTOR

25 Дек

Народне лікування глаукоми

Народне лікування глаукоми

глаукома народное лечениеГлаукому, як і більшість інших хвороб, можна лікувати народними засобами. При цьому слід пам’ятати, що найбільш ефективним таке лікування може бути в поєднанні з допомогою лікарів. У разі використання виключно народних засобів, у пацієнта виникає ризик запустити хворобу. Розглянемо основні варіанти лікування глаукоми за допомогою засобів народної медицини.

Найпоширенішим засобом проти глаукоми є трава мокриця. Необхідно зібрати кілька кілограмів цієї рослини, трохи просушити, подрібнити (використовуючи кухонний комбайн або м’ясорубку), а потім вичавити сік. В результаті ви отримаєте декілька літрів соку. У нього необхідно додати спирт (з розрахунку 100мл. Спирту на один літр соку), а потім отриманий настій прибрати в холодильник. Приймати слід близько 50мл два рази на день. На смак сік мокриці дуже неприємний, тому можна трохи розбавити його гарячою водою. Термін прийому – близько двох місяців, залежно від ефективності. Коли зір поліпшиться, з очей спаде пелена, можна продовжити застосування в профілактичних цілях.

Ще один ефективний засіб від глаукоми – настій на основі трави ряски. Ця рослина Ви можете знайти в ставку, або озері. Настій готується за тим же принципом, що і в рецепті, описаному вище. Після додавання спирту його необхідно витримати близько чотирьох днів, і тільки після цього починати застосування. Застосовувати слід три рази на день по повній столовій ложці, запиваючи теплою водою. Термін застосування – кілька місяців. Якщо є можливість, можна користуватися свіжою травою. Зібрану траву можна змішати з медом і вживати також по одній ложці кілька разів на день.

Є ще один, трохи більше складний, але дуже дієвий рецепт. Необхідно змішати такі інгредієнти: кріп, аніс, кмин, коріандр. Всього брати приблизно по 10 грамів. Всі слід залити 500мл окропу, потім настояти близько двох годин і пропустити через сито. Приймати по півсклянки не менш трьох разів на день. З отриманого відвару можна також робити компреси на очі – змочити в ньому бинт, вату, і прикласти до закритих очей на кілька хвилин.

Добавить комментарий


Слои по горизонтали
Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини і т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!

� 2017 FAMILY DOCTOR |