Сайт про медицину

Народне лікування кропив'янки

Народне лікуванні кропив'янки включає використання лікарських трав і рослин, що очищують кров. Ефективним народним засобом вважається сік селери. Приймати його потрібно тричі на день, бажано перед їжею.
Збір з квіток липи, листя волоського горіха, кореня кульбаби, листя шовковиці та бузку діють як місцеве заспокійливий засіб.

Ці природні дари можна використовувати не тільки для примочок, а й приймати ванну з додаванням трав'яної суміші. Сильно уражені ділянки шкіри можна обробляти соком, отриманим з суцвіть конюшини.

Для маленьких дітей актуальне застосування ванн з додаванням відварів із звіробою, чистотілу, кореня валеріани, череди і материнки. Бажано купати дитину щодня, додаючи в ванночку півлітра трав'яного відвару.
Відоме всім засіб – м'ята, яка швидко знімає роздратування шкіри і благотворно впливає на нервову систему. Її можуть приймати не тільки дорослі, а й маленькі діти. Слід взяти двадцять грам сухої м'яти, залити її 200 гр. окропу, потім настояти, процідити і приймати протягом дня по три столових ложки.

При алергічній кропивниці п'ють порошок з коренів аїру болотного по пів чайної ложки двічі на день.
Ще одним ефективним засобом для лікування кропив'янки є деревне луг. Щоб приготувати його, необхідно попередньо спалити дрова, потім вийшла золу зібрати, залити водою і заварити. Після того, як все це настоїться, процідити і обмиватися.
В якості протисвербіжну засобу приймають чебрець. Розвести 40 крапель у склянці теплої води і пити в три прийоми за день.
Настоянка півонії на воді позитивно впливає на нервову систему і надає лікувальну дію на вогнища кропив'янки. Пити її потрібно тричі на день по дві чайні ложки.

Доступне всім засіб – це кореневища малини. З них готується відвар: дрібно нарізаються коріння, кип'ятять 15 хвилин, а потім готовий засіб приймається всередину протягом дня.
Добре допомагає кропива дводомна. Її слід заварити склянкою гарячої води і приймати по 10 мл тричі на день.
Для повного одужання народна медицина радить пити череду без обмеження щодня замість чаю і кави.

Ароматерапія в лікуванні кропив'янки

Ароматерапія поряд з фітотерапією активно застосовується в лікуванні кропив'янки, благотворно впливаючи на процес загоєння алергічних вогнищ.

Основою ароматерапії є принцип впливу на людський організм ефірних масел натурального походження, які заспокійливо діють на організм не тільки на фізичному рівні, але й на психо–емоційному. Глибокий вплив ароматів пояснюється тим, що компоненти ефірних масел близькі важливим складовим організму людини: гормонів, вітамінів та ін.
Зазвичай використовуються масло ромашки і меліси, швидко знімають свербіж і почервоніння. Допустимо змішування різних масел для миттєвого позитивного ефекту. Наприклад, якщо висип поширилася по великому ділянці тіла, тоді добре буде прийняти ванну з додаванням ромашкового масла і меліси. Якщо ж ділянки висипу маленькі, то доречно буде наносити олію безпосередньо на вогнища.
Аромати рослин здатні відрегулювати роботу організму в цілому, залишаючи позитивний і стабільний результат.

Оставить комментарий

При заполнении формы обратите внимание, что отмеченные звездочкой (*) поля обязательны для заполнения.

itselftreatment 2