FAMILY DOCTOR

08 Июл

Народні засоби при артриті

Народні засоби при артриті

артрит народное лечениеБолі в суглобах можуть виникати не тільки у літніх людей, часто захворювання вражає і молодих людей, і маленьких дітей. Причиною тому служать різні травми і удари суглобів, переохолодження кінцівок, нерівномірний розподіл фізичного навантаження на суглоби.
Традиційне лікування включає в себе медикаментозну терапію, фізіопроцедури і хірургічне втручання. Однак не завжди традиційна медицина є єдиним методом ефективного лікування захворювань. При лікуванні артритів народна медицина пропонує прості і доступні рецепти, приготувати їх можна в домашніх умовах.

Лікування артритів блакитною глиною

Блакитна глина має хорошим протизапальним ефектом і дозволяє стимулювати внутрішньоклітинні обмінні процеси. Для лікування артритів її розводять теплою водою до консистенції густої сметани, потім наносять на області хворих суглобів і залишають до повного висихання. Після цього глину змивають теплою водою. Курс лікування становить 30 днів, аплікації потрібно робити щодня, і хоча вже через пару таких процедур може з’явитися деяке полегшення в області суглобів, все ж припиняти лікування не варто.

Лікування артритів розсолом

Перед сном щодня з метою зменшення больового синдрому та зняття запального процесу в області його локалізації слід втирати в тканини огірковий розсіл. До речі, такий засіб можна використовувати і як профілактичної терапії проти артритів.

Лікування артритів бджолиним медом

Мед має антисептичні протизапальні та протипухлинні властивості. Невелика кількість меду потрібно розтопити на паровій бані, змішати його з гірчицею і соняшниковою олією, кашку гарненько нагріти, покласти на чисту марлю, складену в декілька шарів і накласти компрес на хворе місце. Компрес потрібно укутати теплим рушником або хусткою і залишити на півторидві години. Періодичність процедури становить одиндва дні, курс лікування 2 тижні. Після цього потрібно зробити перерву на 10 днів і потім знову повторити курс компресів.

Крім того, хорошим ефектом володіє засіб на основі бджолиного меду і капустяного листа. Для його приготування слід добре вимити капустяний лист, злегка посікти його ножем, щоб він легше віддавав свій сік і трохи припекти його в духовій шафі. Після цього лист слід змастити медом і прикласти до хворого суглоба, а зверху закріпити компрес чистим целофаном і вовняною хусткою. Через 35 процедур болі в суглобах зникнуть, але для досягнення повного лікувального ефекту процедуру потрібно робити протягом місяця.

Лікування артритів крейдою

Щоб приготувати лікарський засіб на основі крейди, його потрібно подрібнити і змішати з кефіром. Повинна вийти консистенція густої сметани. Отриману суміш наносять на хворий суглоб, загортають целофаном і теплою хусткою і залишають компрес на ніч. Після першої ж процедури больовий синдром помітно зменшиться, для досягнення остаточного ефекту процедуру потрібно повторювати щодня протягом 34 тижнів.

Загальні рекомендації при народному лікуванні артритів.
Хворий повинен пам’ятати, що будь самолікування (у тому числі і народне) загрожує негативними наслідками. Тому при виборі того чи іншого засобу необхідна консультація у лікаря на предмет доцільності цього засобу. Крім того, під час лікування хворому необхідно дотримуватися суворої дієти і режим харчування.

Добавить комментарий


Слои по горизонтали
Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини і т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!

� 2017 FAMILY DOCTOR |