FAMILY DOCTOR

22 Мар

Національна медична премія

Національну Медичну Премію презентували
перед професорсько-викладацьким складом!

21 березня 2013 року у рамках ХІІІ Міжнародної наукової конференції щодо формування національних і загальнолюдських цінностей у студентів медичних і фармацевтичних ВНЗ відбулася презентація соціального проекту – громадського конкурсу “Національна Медична Премія”. Представив засади прозорого вибору кращих представників медичної галузі голова Оргкомітету Національної Медичної Премії Іван Сорока.
Доповідь щодо процедури подання номінантів та порядку визначення лауреатів першого в історії незалежної України конкурсу для медиків та лікувально-профілактичних закладів викликала в учасників наукової конференції чимало схвальних відгуків. Згодом усі охочі представники професорсько-викладацького складу мали змогу долучитися до справи подання кандидатів до Реєстру кращих представників медичної галузі України. Заповнивши анкету ТОП-експерта реєстру “ТОП100 в медицині”, присутні на заході лідери думок сфери охорони здоров’я та голови медичних професійних об’єднань керувалися своїми персональними переконаннями та досвідом.
Також на конференції широкому колу громадськості були представлені інформаційні стенди з плакатами кращих лікарів та медичних сестер України, робота над популяризацією яких здійснюється в рамках соціальної інформаційної кампанії “Моя професія – моє покликання”.
Водночас учасники конференції могли переконатися й у незалежності та незаангажованості конкурсу. Представники Виконавчої дирекції проекту запевнили присутніх, що Національну Медичну Премію неможливо купити, хоча подібні пропозиції були вже неодноразово зафіксовані її організаторами.
Нагадаємо, що минулого року Національної Медичної Премії удостоїлися 42 лауреати. На церемонію нагородження кращих медиків країни з’їхалося до Києва 19 жовтня понад 300 представників медичної спільноти з усіх куточків України. А імена кращих лікарів, медсестер, ректорів, установ охорони здоров’я та медичних навчальних закладів обиралися серед 50-ти тисяч кандидатів протягом трьох років.

Контакти: Прес-служба Національної Медичної Премії Анна Козаченко (044)353-71-00, (096)118-20-27, press@nmp.org.ua

Міток немає

Добавить комментарий


Слои по горизонтали
Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини і т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!

� 2017 FAMILY DOCTOR |