FAMILY DOCTOR

19 Янв

Препарат Аденурік (Adenuric). Що це за ліки і для чого вони використовуються?

Аденурік (Adenuric)

аденурик 120 мгТоргівельне найменування Аденурік:
Adenuric 80 мг таблетки, вкриті оболонкою. Adenuric 120 мг таблетки, вкриті оболонкою
Діюча речовина Аденурік: Фебуксостат. Міжнародна назва Аденурік: Febuxostat
Попередження
Читайте інструкцію уважно, перш ніж почати приймати ці ліки, так як вона містить важливу інформацію для вас. Збережіть цю інформацію. Можливо, вам доведеться прочитати її ще раз. Якщо у вас є додаткові запитання, зверніться до лікаря або фармацевта.
Ці ліки було наказано та призначено конкретно для вас. Категорично заборонено передати його іншим. Це може нашкодити їм, навіть якщо їхні симптоми такі ж, як ваші або аналогічні їм.
Якщо ви не отримуєте ніяких побічних ефектів, або ваші побічні ефекти не значаться в списку інструкції, повідомте свого лікаря або фармацевта, так як можливо медичний препарат Аденурік включає в себе будь-які можливі побічні ефекти, не перераховані в даній анотації.

Як приймати препарат Аденурік

1. Що за ліки Аденурік і для чого він використовується
Медичний препарат Аденурік таблетки містять активну речовину Febuxostat, яке використовується для лікування подагри, пов’язаної з надлишком хімічної речовини, званого сечовий кислотою (уратами) в організмі. У деяких людей виходить так, що кількість сечової кислоти накопичується в крові і може стати занадто великим, щоб утворюються мікрокристали сечової кислоти стабільно залишалися розчинними. Коли це відбувається, можуть бути утворені групи кристалів сечової кислоти, іменовані урати, всередині і навколо суглобів і нирок. Ці кристали можуть викликати раптову, гострий біль, почервоніння, тепло і припухлість в суглобах (відомі як спалахи подагри або подагричні). Якщо не лікувати захворювання на ранніх його етапах, всередині і навколо суглобів можуть бути сформовані великі утворення, звані тофуси. Ці тофуси можуть призвести до часткового або повного пошкодження суглобів і кісток.
Медичний препарат Аденурік ціна на який в Україні може змінюватися за курсом оплати при перерахунку євро в гривні, працює шляхом зменшення рівня сечової кислоти. Чим менше буде концентрація сечової кислоти в організмі, тим менше зусиль потрібно ниркам щоб переробити її, розчиняючи кристали. Підтримання низького рівня сечової кислоти можливо, якщо приймати ліки Аденурік раз в день перорально (всередину) в призначеної лікарем дозі. Кожен день активна речовина Фебуксостат поступово зупиняє кристалізацію, і з часом вона зменшує симптоми у міру зменшення освіти уратів. Підтримувати досить низькі рівні сечової кислоти протягом достатнього періоду часу, можуть також зменшити подагричні вузли, а значить, і істотно полегшити страждання пацієнта, знімаючи запальні процеси і больові відчуття.
Аденурік для дорослих

2. Що потрібно знати, перш ніж Аденурік купити
Не приймайте Аденурік:
Якщо у вас алергія на Febuxostat або будь-які інші інгредієнти цих ліків (перераховані в розділі 6).
Запобіжні заходи
Поговоріть зі своїм лікарем, перш ніж приймати Аденурік:
Якщо у вас є або була серцева недостатність або проблеми з серцем;
Якщо у вас є або були захворювання нирок та / або серйозні алергічні реакції на аллопуринол (препарат, який використовується для лікування подагри)
Якщо у вас є або було захворювання печінки, її хронічна або гостра недостатність або показники відхилення печінки;
Якщо ви проходите лікування для отримання високих рівнів сечової кислоти в результаті раку або синдрому Леша-Нігай (рідкісне спадкове захворювання, при якому занадто багато сечової кислоти в крові);
Якщо у вас є проблеми зі щитовидною залозою.
Якщо у вас виникли алергічні реакції на Аденурік, припиніть приймати цей препарат (див також розділ 4).
Можливі симптоми алергічної реакції можуть включати:
висип, у тому числі тяжких формах (наприклад пухирів, вузликів, лускатої висипки та інших проявів), свербіж;
набряк кінцівок або особи, в тому числі і в легкій формі;
утруднене дихання або будь-які інші проблеми з диханням;
серйозні, що загрожують життю алергічні стани серцевої недостатності або обігу, анафілактичні прояви або анафілактичний шок.
Ваш лікар може прийняти рішення припинити лікування для всіх препаратів, що входять до складу Аденурік, які містяться в інших прийнятих ліках. Маються на увазі допоміжні речовини і активна речовина Фебуксостат купити які можна в складі інших ліків.

Були зареєстровані рідко потенційно небезпечні для життя шкірні висипання (синдром Стівенса-Джонсона) при використанні лікарського засобу Аденурік, що виникають на тілі вже навколо утворилися червоних крапок або з’являються круглі плями, часто з бульбашкою в центрі. Може також включати виразки в порожнині рота, горла, носа, статевих органів і кон’юнктивіту (червоні і опухлі очі). Висип може розвиватися в блістери або лущення шкіри, охоплюють великі площі.
Якщо ви відчуваєте синдром Стівенса-Джонсона під час застосування препарата Febuxostat, то ніколи не повинні знову почати використовувати ліки Аденурік. Якщо у вас виникли висип або інші симптоми ураження шкіри, негайно зверніться до лікаря і скажіть, що ви приймаєте ці ліки.
Якщо у вас в даний час є спалах, що припускає швидкий початок нападу подагри (раптовий початок сильних болів, ніжності, почервоніння, тепла і набряк в суглобі), треба Фебуксостат купити і приймати для купірування нападу на самому початку. Чим раніше почнеться застосування препарату, тим більше вірогідність. що сильного нападу вдасться уникнути.
У деяких людей, напади подагри можуть бути збільшені на початку використання деяких ліків, які контролюють рівень сечової кислоти. Не в кожного трапляються різкі посилення ознак захворювання, але ви можете отримати спалах захворювання, навіть якщо ви приймаєте Аденурік, особливо протягом перших тижнів або місяців лікування. Важливо продовжувати приймати препарат, навіть якщо ви отримуєте спалах, так як Аденурік раніше працює, щоб знизити рівень сечової кислоти. З часом, напади подагри будуть все рідше і менш хворобливими, якщо ви продовжуєте приймати ліки щодня. Це дуже важливо і необхідно запам’ятати, не слід переривати терапію в разі посилення симптомів захворювання на подагру, це тимчасове явище, і незабаром має настати полегшення.
Ваш лікар часто призначає інші ліки, якщо це необхідно для запобігання або лікування симптомів судом (наприклад, біль і набряк суглоба). Слід діяти так, як призначив лікар, приймати ліки і в разі скрутних питань консультуватися у лікаря або фармацевта.
Ваш лікар може попросити вас здати аналізи крові, щоб перевірити, що ваша печінка працює правильно. Контроль за печінкою повинен відбуватися періодично, якщо є підозри на печінкові захворювання навіть в анамнезі.

Діти та підлітки
Не дають ці ліки дітям молодше 18 років, оскільки безпека і ефективність не була встановлена.

Взаємодія з іншими ліками Аденурік
Розкажіть свому лікарю або фармацевту, якщо ви приймаєте, останнім часом брали або може бути будете приймати інші ліки, в тому числі лікарські засоби, отримані без рецепта.

Це особливо важливо повідомити свого лікаря або фармацевта, якщо ви приймаєте ліки, що містять будь-який з наступних, так як вони можуть взаємодіяти з ліками Аденурік, і ваш лікар може вжити необхідних заходів:
Меркаптопурин (використовується для лікування раку);
Азатіоприн (використовуються для зменшення імунної відповіді);
Теофілін (використовуються для лікування астми).

Вагітність і лактація
Невідомо, чи може препарат нанести шкоду вашої майбутньої дитини, тому ліки не повинно використовуватися під час вагітності. Чи не відомо, чи проходить Аденурік в грудне молоко. Ви не повинні приймати його, якщо ви годуєте грудьми або плануєте годувати грудьми. У таких випадках, якщо є необхідність у лікуванні та застосуванні ліків Фебуксостат, краще перевести немовля на штучне вигодовування.
Якщо ви вагітні або годуєте грудьми, або ви можете бути вагітні або плануєте завагітніти, зверніться до лікаря або фармацевта, перш ніж приймати ці ліки.

Водіння і використання автомобіля
Ви повинні знати, що у вас можуть виникнути запаморочення, сонливість, затьмарення зору, оніміння або поколювання під час лікування і не повинні керувати або працювати там, де діють механізми, на яких є ризик небезпеки, якщо реакція уповільнена.

Аденурік містить лактозу
Adenuric таблетки містять лактозу (цукор). Якщо вам сказали, що у вас є непереносимість деяких цукрів, зверніться до лікаря, перш ніж приймати ці ліки.

3. Способи застосування і дозування
Необхідно завжди приймати ці ліки точно у відповідності з вашим лікарем. Якщо ви не впевнені в дозуванні, зверніться до лікаря або фармацевта.
Препарат доступний у продажу як 80 мг таблетки або таблетки 120 мг, при цьому на Фебуксостат ціна не змінюється незалежно від змісту активної речовини в таблетках. Ваш лікар призначить найбільш підходящу дозу для вас.

Звичайна доза становить одну таблетку на день. На задній блістерній упаковці позначаються дні тижня, щоб допомогти вам перевірити, чи вживаєте ви одну дозу кожен день.
Таблетки слід приймати внутрішньо під час прийому їжі або без нього, не має значення і істотної різниці.

Продовжувати приймати препарат щодня, навіть коли не переживає спалах або загострення.

Якщо ви прийняли велику дозу, ніж наказано
У разі випадкового передозування, запитайте у лікаря, що робити або зверніться до найближчого відділу лікарні або викличте екстрену допомогу.

Якщо ви забули прийняти ліки
Якщо ви пропустите прийом дози препарату Аденурік, прийміть його, як тільки згадаєте, якщо це вже не майже час для вашої наступної дози. У цьому випадку, пропустіть пропущену дозу і приймати наступну дозу у звичайний час. Не приймайте подвійну дозу, щоб заповнити втрачені рази.

Якщо припинити приймати ліки
Не рекомендується припиняти прийом препарату без рекомендації лікаря, навіть якщо ви відчуєте себе краще. Якщо перестати приймати ліки, рівень сечової кислоти може почати рости, і ваші симптоми можуть погіршуватися у зв’язку з утворенням нових кристалів уратів всередині і навколо суглобів і нирок.

Якщо у вас є додаткові питання щодо використання цього медіцнского препарату, порадьтеся і запитайте про це у вашого лікаря або фармацевта.

4. Можливі побічні ефекти Аденурік
Як всі ліки, ці ліки може викликати побічні ефекти, хоча і не у всіх.
Припиніть приймати цей медичний препарат і зверніться до лікаря або варто звернутися в найближче відділення невідкладної допомоги, якщо виникають такі загальні побічні ефекти (може торкнутися до 1 в 1000 чоловік), тому що він може викликати серйозні алергічні реакції:
анафілактичні реакції, гіперчутливість на препарат або на будь-який компонент у його складі (див також розділ 2. «Застереження»);
виникнення потенційно небезпечних для життя шкірних висипань, характерізущіхся появою міхурів і шелушеніемкожі і внутрішньої поверхні порожнини рота, шкірні та генітальні виразки хвороби ротової порожнини і / або статевих органів, що супроводжуються лихоманкою, болем у горлі і втомою (синдром Стівенса-Джонсона) (розділ 2) ;
поява будь висипки.

Загальні побічні ефекти (може торкнутися до 1 в 10 чоловік) є:
1. аномальні результати показників функції печінки;
2. діарея;
3. головний біль;
4. висип (в тому числі різні види висипу, дивіться нижче в розділі «рідкість» і «загального»);
5. нудота;
6. зміцнення симптомів подагри;
7. локалізовані набряк внаслідок затримки рідини в тканинах (набряки).
Нижче описані інші побічні ефекти, що не були згадані вище.
Незвичайні побічні ефекти (може торкнутися до 1 в 100 осіб) є:
1. зниження апетиту, зміна рівня цукру в крові (діабет), симптомом може бути надмірна спрага, підвищення рівня ліпідів у крові, збільшення ваги;
2. втрата статевого потягу;
3. проблеми зі сном, сонливість;
4. запаморочення, оніміння, поколювання, зниження або зміна дотик (гипостезия, геміпарез і парестезія), зниження або зміна смакових відчуттів (гипосмия);
5. аномальні електрокардіограми, нерегулярне серцебиття, прискорене серцебиття;
6. побіління або почервоніння, підвищення артеріального тиску (наприклад, почервоніння обличчя або шиї.);
7. кашель, задишка, біль або дискомфорт у грудях, запалення носових проходів і / або горла (інфекції верхніх дихальних шляхів), бронхіт;
8. сухість у роті, болі в животі / дискомфорт або газ, печія / нетравлення шлунка, запори, часті рухи кишечника, блювання, дискомфорт у шлунку;
9. свербіж, кропив’янка, запалення шкіри або знебарвлення шкіри, маленькі червоні або фіолетові плями на шкірі, дрібні, плоскі червоні плями на шкірі, плоскі, висип, ділянок почервоніння і плями на шкірі, інші шкірні захворювання;
10. м’язові судоми, м’язова слабкість, болі в м’язах / суглобах, бурсит або артрит (запалення суглобів, як правило, супроводжується болем, набряк та / або жорсткість), біль у верхній, болі в спині, м’язові спазми;
11. кров у сечі, порушення сечовипускання, аномальні аналізи сечі (підвищення білка в сечі), знижується здатність нирок, щоб функціонувати належним;
12. втома, біль у грудях, біль у грудях;
13. камені в жовчному міхурі або жовчних протоках (жовчно-кам’яної хвороби);
14. підвищені рівні тиреотропного гормону (ТТГ) в крові;
15. зміни в біохімічних аналізах крові або кількості клітин крові або тромбоцитів (аномальні результати в аналізах крові);
16. камені в нирках;
17. еректильна дисфункція.
Рідкі (може торкнутися до 1 в 1000 чоловік) є:
1. пошкодження м’язів, стан, який в окремих випадках можуть бути серйозними. Це може викликати проблеми м’язів, особливо якщо в той же час ви почуваєтесь погано чи є лихоманка, це 2. може бути викликано аномальної деградацією м’язів. Негайно зверніться до лікаря, якщо ви відчуваєте м’язовий біль, ніжність або слабкість;
3. сильний набряк з глибших шарів шкіри, особливо навколо губ, очей, статевих органів, рук, ніг або мовою з можливим раптове утруднене дихання;
4. почервоніння шкіри (еритема), висип різних типів (наприклад, свербіж з білими плямами з пухирями з заповнених гноєм пухирі, лущення шкірний висип схожа на віспу.);
5. нервозність;
6. спрага;
7. дзвін у вухах;
8. затуманений зір, зміна бачення;
9. облисіння;
10. виразки в порожнині рота;
11. запалення підшлункової залози: загальні симптоми включають біль у животі, нудота і блювота;
12. підвищене потовиділення;
13. зменшується надбавка маси тіла, підвищення апетиту, неконтрольована втрата апетиту (анорексія);
14. скутість в м’язах і / або суглобах;
15. аномально низькій кількості клітин крові (червоні або білі кров’яні клітини або тромбоцити);
16. термінове сечовипускання;
17. зміну або зменшення кількості сечі, в результаті запалення в нирках (тубулоінтерстіціальний нефрит);
18. запалення печінки (гепатит);
19. пожовтіння шкіри (жовтяниця).
Якщо ви не отримуєте ніяких побічних ефектів, порадьтеся з вашим лікарем або фармацевтом. Це включає в себе всі перераховані симптоми в даному документі, так як можуть бути інші, не досліджені раніше симптоми.

5. Як зберігати Аденурік
Зберігати в недоступному для дітей місці.
Не використовуйте це ліки після закінчення терміну придатності, зазначеного на коробці і фольги блістери після “EXP”. Дата закінчення терміну дії відноситься до останнього дня цього місяця включно
Ці ліки не вимагає спеціальних умов зберігання.
Не викидайте ліки в стічних водах або побутових відходах. Запитайте вашого фармацевта, як позбутися ліків. якщо вони більше не потрібні. Ці заходи допоможуть захистити навколишнє середовище.

6. Комплект поставки та інша інформація Аденурік
Склад медичного препарату Аденурік
Активною речовиною є Febuxostat.
Кожна таблетка містить 80 мг або 120 мг Febuxostat.

Інші інгредієнти Аденурік:
Ядро таблетки: моногідрат лактози, містить мікрокристалічна целюлоза, стеарат магнію, гідроксипропілцелюлозу, натрій-кроскармелоза, діоксид кремнію, колоїдний гідратований.
Плівкове покриття: Opadry II жовтого 85F42129, що містить: полівініловий спирт, діоксид титану (Е171), макрогол 3350, тальк, оксид заліза жовтий (Е172)

Форма випуску та зміст упаковки Аденурік
Аденурік таблетки світло-жовтого до жовтого кольору або капсули у формі таблетки.
Таблетки з плівковим покриттям 80 мг позначені на одній стороні з “80”. З плівковим покриттям 120 мг таблетки відзначені на одній стороні “120”.
Adenuric 80 мг і 120 мг упаковані в прозорому (Aclar / ПВХ / алюміній) блістері 14 таблеток.
Adenuric 80 мг і 120 мг доступний в упаковках по 14, 28, 42, 56, 84 і 98 таблеток. Купить Аденурик 120мг перейшовши за посиланням

Міток немає

Комментарии сейчас закрыты, извините.


Слои по горизонтали
Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини і т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!

� 2017 FAMILY DOCTOR |