FAMILY DOCTOR

16 Дек

Препарати, що підвищують потенцію

потенція лікиПрепарати, що підвищують потенцію

Сексуальна неспроможність для чоловіка – одна з найважливіших проблем. І хвилює вона, згідно зі статистикою, 50% чоловічого населення старше 40 років. Потужною потенцією – можливістю здійснювати статеві акти де завгодно і з ким завгодно, нажаль чи на щастя, може похвалитися не кожен чоловік. Чому? Погана екологія, неправильний спосіб життя, незбалансоване харчування, різноманітні захворювання, шкідливі звички – ось основні причини зниженої або відсутньою потенції. Коли сексуальна дисфункція відбивається не тільки на психоемоційному стані людини, але і на роботі, у відносинах і на життя в цілому, – пора шукати відповідь на питання: чи можна підвищити потенцію?

Причини зниженої потенції

Спочатку потрібно з’ясувати причину, яка погіршує чоловічий статевий потяг. Перша і сама поширена з них – природне старіння. Чоловіча статева функція безпосередньо залежить від кількості гормону тестостерону. На жаль, після 40 років рівень цього гормону знижується на 1%, що сприяє зниженню потенції. До цього додаються несприятлива екологія, погане харчування, низький рівень життя і т.д.

Цілком можливо, що причиною зниженої потенції послужить дитяча травма або захворювання серцево-судинної та сечостатевої систем. Ще одна причина – сильні стресові навантаження. Для повноцінної діагностики потрібно звернутися до фахівця.

Підвищити потенцію – просто!

Підвищувати потенцію потрібно залежно від причини її зниження. Можливо, для цього буде достатньо пари сеансів психолога.

Ефективність медикаментозних препаратів, які з екранів телевізора і комп’ютера обіцяють довге ерекцію, насправді дуже сумнівна. Мало того, дані препарати зовсім не є лікарськими, а вживаються в якості харчових активних добавок.

Всім відомі препарати Віагра, Сіаліс і Левітра діють на судини статевого члена завдяки своєму хімічному складу. Час дії таких препаратів триває від декількох годин до декількох днів. Але не варто забувати, що такі «чарівні» препарати, як і багато інших, не є повністю безпечними для здоров’я. Значна ціна теж не багатьох обрадує. Навряд чи кожен захоче і буде в змозі платити такі гроші за можливість займатися коханням. Ще одним препаратом, для лікування сексуальних розладів є ВиМакс Форте купить.

За дослідженнями болгарських фармацевтів здатність підвищувати потенцію володіють якірці сланкі. Екстракт цієї рослини був використаний для приготування унікального трав’яного збору «Трібестан». Перевага цього препарату в тому, що він абсолютно не має жодних побічних дій, а екстракти якорців сланких стимулюють вироблення тестостерону організмом пацієнта, а не штучним шляхом. Крім цього, «Трібестан» має ще цілий ряд властивих йому корисних властивостей, які позитивно подіють на імунітет, серцево-судинну систему і т.д. Для більшого ефекту «Трібестан» можна використовувати і жінці, адже якірці сланкі діють також на жіноче лібідо.

Крім препаратів та медикаментозного лікування потрібно пам’ятати про мікроелементи і вітаміни. Особливо потрібно звернути увагу на цинк. В організмі 20-річного молодого чоловіка знаходиться приблизно 2,2 г цинку. Цієї кількості достатньо для вироблення тестостерону, який і сприяє нормальному функціонуванню статевої системи. А в тому випадку, якщо цинку недостатньо, чоловік може не відчувати сексуальних позивів або зовсім позбудеться потенції.

Вітамін Е (токоферолу ацетат) в сексуальної функції чоловіка відіграє чималу роль, адже він виступає як антиоксидант, який «охороняє» організм від шкідливих субстанцій, що утворюються під час окислення.

Слабка ерекція – далеко не найперша проблема в житті людини. Але, погодьтеся, що неприємності, викликані нею, не дуже радують своєю наявністю. Бажаємо здоров’я, в тому числі і статевого!

Добавить комментарий


Слои по горизонтали
Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини і т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!

� 2016 FAMILY DOCTOR |