FAMILY DOCTOR

08 Мар

Колективна подача кандидатів до Реєстру “ТОП100 в медицині”

До уваги трудових колективів закладів та організацій сфери охорони здоров’я!
Подовжуються терміни подання кандидатів на отримання найвищої відзнаки у сфері медицини!

До середини квітня 2013 року трудові колективи закладів та організацій сфери охорони здоров’я України мають змогу подавати від свого імені кандидатів до Реєстру «ТОП100 в медицині», що стане основою визначення лауреатів найвищої незалежної громадської відзнаки у сфері медицини. Про це нещодавно повідомила Виконавча дирекція конкурсу «Національна Медична Премія», яка подовжила терміни подачі кандидатів
Нагадаємо, що подачу кандидатів мають право здійснювати трудові колективи закладів системи охорони здоров’я, медичних асоціацій, обласних управлінь охорони здоров’я, Центрів здоров’я, а також Експерти – фахівці найвищого рівня.
У трудових колективів є гарна нагода відзначити кращих працівників своїх закладів та організації сфери охорони здоров’я на всеукраїнському рівні. Оскільки завдяки створенню Реєстру «ТОП100 в медицині», до якого увійдуть подані від колективів кандидати, кожен житель нашої держави матиме доступ до об’єктивної інформації про кращих лікарів, медичних працівників, викладачів медичних наук, а також заклади та установи сфери охорони здоров’я України.
У процесі формування Реєстру «ТОП100 в медицині» трудові колективи закладів та організацій сфери охорони здоров’я відіграють ключову роль. Адже, вони, як ніхто інший, знають, хто з числа їх колег найбільш гідний всеукраїнського визнання та нагороди.
Вибір лауреатів Національної Медичної Премії з числа учасників Реєстру здійснюватиме незалежне трьохрівневе журі, до складу якого входять відомі провідні професіонали медичної сфери та представники громадських організацій.
Завантажити необхідні для здійснення подань документи можна зі сторінки «ТОП100» сайту Національної Медичної Премії. Ознайомитися з переліком номінацій, складом Журі конкурсу чи списком лауреатів 2012 року можна також на сайті у тематичних розділах.
Нагадуємо, що подання кандидатів та участь у Реєстрі «ТОП100 в медицині» –безкоштовні. Кількість кандидатів, що подається рішенням зборів трудового колективу закладу чи первинної профспілкової організації – необмежена.
Кандидати можуть бути висунені у номінаціях: практикуючі лікарі, адміністратори закладів охорони здоров’я, викладачі та ректори медичних навчальних закладів, середній медичний персонал, заклади охорони здоров’я, медичні вищі навчальні заклади, корпоративна соціальна відповідальність, особливий внесок в охорону здоров’я. Додатково лідери Реєстру відзначатимуться й в спеціальних номінаціях, які щорічно затверджуються рішенням Оргкомітету Національної Медичної Премії.
Кандидати до Реєстру висуваються більшістю голосів присутніх на зборах трудового колективу закладу, якщо ці збори є представницькими та легітимними. Трудовий колектив має право подати до Реєстру свій заклад, якщо він був висунутий більшістю голосів присутніх на зборах.
Після подачі трудових колективів, імена кандидатів розміщуватимуться на сайті Національної Медичної Премії для того, аби медики-колеги могли висловити їм свою підтримку, проголосувавши за найбільш достойних. Кандидати, які отримають найбільшу кількість голосів, увійдуть до Реєстру «ТОП100 в медицині». (Реклама– Лазерна епіляція – найкращий сучасний спосіб, відомий медицині, ефективного, безпечного та швидкого видалення волосся. Відвідайте салон Lazer Lady за посиланням лазерная эпиляция)
Нагадуємо, що подати перелік кандидатів до Реєстру «ТОП100 в медицині» та обґрунтування цього подання трудові колективи мають змогу до середини квітня 2013 року.
Не залишайтеся байдужими до справи суспільного визнання рівня професіоналізму колег своїх трудових колективів!

Анна Козаченко, прес-служба Національної Медичної Премії

Довідка: Реєстр «ТОП100 в медицині» – щорічний незалежний загальнонаціональний реєстр кращих лікарів, адміністраторів, викладачів, ректорів і середнього медичного персоналу, навчальних  і лікувально-профілактичних установ та організацій системи охорони здоров’я України. Створення Реєстру «ТОП100 в медицині» реалізується в межах конкурсу «Національна Медична Премія».

Міток немає

Добавить комментарий


Слои по горизонтали
Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини і т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!

� 2017 FAMILY DOCTOR |