FAMILY DOCTOR

13 Дек

Алергічний бронхіт у дітей

Алергічний бронхіт у дітей

алергучний бронхіт у дітейАлергічна реакція організму на певний алерген, що супроводжується кашлем отримала назву алергічного кашлю. Особливо часто страждають від алергічного бронхіту діти. Алергічна реакція дивідуальна. У деяких сльозяться очі, когось долає нескінченний «чих», є й такі, хто на тлі алергії мучиться від кашлю. Алергію сьогодні прийнято вважати хворобою двадцятого століття. Але в далекому 5-6 столітті до нашої ери всім відомий Гіппократ описав харчову алергію. А саме, він говорив про шкірних висипаннях і свербінні після вживання в їжу молока. А також Гіппократ розмірковував про алергію на квітковий пилок.

Алергію не можна назвати хворобою. Скоріше це комплекс різних хвороб. Просто в їх основі єдиний патологічний процес. Імунна система людини функціонує таким чином, що свою активність спрямовує на вигнання чужорідної речовини з організму. Під час алергічної реакції інтенсивність, з якою починає працювати імунна система досягає свого піку. Щоб знищити частинку, яка викликає алергію, імунна система активізує всі свої сили. Цим і пояснюються запальні процеси. Тому розширюються судини, нервові закінчення приходять в стан роздратування. Як результат, скорочуються м’язи в бронхах. Звідси і кашель під час спалаху алергії певний орган піддається найбільшому, в порівнянні з іншими, впливу. При алергічному кон’юнктивіті уражаються очі. Алергічний нежить є ні що інше, як подразнення слизової носа алергеном. Відповідно, алергічне вплив на бронхи викликає алергічний бронхіт.

Алергічний бронхіт розглядається в медицині як один з багатьох проявів бронхіту в його хронічний формі. Алергічний бронхіт симптоматично виглядає також, як класичний хронічний бронхіт. Він супроводжується кашлем і задишкою при фізичному навантаженні.

Певні алергени вторгаються в організм людини, впливаючи, в даному випадку, на бронхи, і тим самим викликають алергічний бронхіт. Сучасна медицина не здатна вилікувати людину від алергії. Вона в стані лише зняти гострі симптоми протікання хвороби.

До різновидів, а точніше до проявів хронічного бронхіту відносять і пиловий бронхіт. Пиловий бронхіт у медичній теорії і практиці віднесений до однієї з форм професійної патології. Якщо протягом десяти-п’ятнадцяти років людина знаходиться в контакті з пилом на виробництві, він ризикує заробити пиловий бронхіт. Однозначно погіршити ситуацію здатні кліматичні умови, часті перегрівання або переохолодження, вдихання отруйних частинок, що входять до складу газів, куріння і банальні вірусні інфекції, що вражають верхні дихальні шляхи. Для профілактики захворювань органів дихання кожній людині варто хоча б один раз на рік відпочивати у горах.

Пиловий бронхіт прийнято вважати формою обструктивного бронхіту.

При бронхіті пиловій симптоматична картина розвивається досить повільно. На початку відзначається рідкісне покашлювання. Кашель непродуктивний або слабопродуктівний. Хворий цілком може і не звернути уваги на кашель і лише різкий стрибок температури тіла свідчить про початок хвороби. Частішають напади кашлю, що говорить про розвиваються запальних процесах в бронхах і легенях.

Як алергічний, так і пиловий бронхіти не терплять самолікування. Життєво важливо спостереження фахівця.

Добавить комментарий


Слои по горизонтали
Увага! Інформація, опублікована на сайті, призначена тільки для ознайомлення. Описані методи діагностики, лікування, рецепти народної медицини і т.д. самостійно використовувати не рекомендується. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю!

� 2017 FAMILY DOCTOR |