Сайт про медицину

Family Doctor Medical News – портал про здоров'я, де кожен інтернет-користувач може отримати для себе багато цінної інформації. Медичні матеріали розміщені на порталі, суттєво збагатять ваші знання, озброївшись якими ви зможете допомогти собі та своїм близьким.

Ми пропонуємо своїм читачам лише об'єктивну інформацію, що спирається на факти доказової медицини. Тут ви можете ознайомитися з думкою кваліфікованих лікарів та авторитетних відвідувачів, які діляться своїм досвідом із усіма читачами.

Нашим головним завданням є інформування читача, спрямоване на пошук оптимального вирішення проблем зі здоров'ям. При цьому медичний портал не є посібником із самолікування!

Family-doctor.com.ua – це «майданчик», де інтернет-користувач має унікальну можливість ознайомитися з експертною думкою високопрофесійного лікаря і керуючись порадою фахівця прийняти відповідне рішення. Відвідавши наш портал, ви зможете ознайомитись із найсвіжішими новинами медицини в Україні та світу, які щодня з'являються на нашому сайті. Останні медичні розробки, нові методики лікування, медичні заходи та багато іншого.

 

 

itselftreatment 2