Сайт про медицину

Народне лікування папілом

Папіломи, бородавки, гострі кондиломи – невеликі опуклі утворення на шкірі і слизових, знайомі більшості. Вони мають вірусний характер походження і в ряді випадків можуть бути небезпечними (викликати онкологічні захворювання). Більшість же таких новоутворень, розташованих на будь-яких частинах тіла, носить нешкідливий характер і є косметичним недоліком.

Тому, крім методів офіційного медичного лікування, існує безліч популярних народних рецептів боротьби з цим неприємним явищем.
Найпопулярнішим і перевіреним засобом лікування всіх видів бородавок служить чистотіл. Соком свіжого, щойно зірваного чистотілу рекомендується намазувати бородавки по 3 рази щодня впродовж декількох днів. Іноді бородавка може пройти за три дні.

Часник рекомендується накладати на ніч на бородавку тоненькою пластинкою за розміром бородавки, не торкаючись здорової шкіри. На ранок бородавка повинна знятися і більше не з'являтися на цьому місці. Крім того, бородавки можна натирати часником.

Можна наносити на бородавку по краплі оцтової кислоти, намагаючись не потрапляти на здорову шкіру. Через якийсь час бородавки почнуть зникати. Оцет можна також використовувати, змішавши з борошном і тертим часником, з отриманої суміші роблять невелику коржик, прикладають до бородавки на ніч і зверху обмотують поліетиленом. Засіб підходить і для лікування бородавок на підошвах. Щоб не травмувати здорову шкіру, на уражене місце можна наклеїти шматочок лейкопластиру з прорізаним в ньому отвором точно за розміром бородавки.

Юнацькі бородавки добре лікуються прикладанням шматочки льоду, загорнутого в тканину. Тримати потрібно, поки руки терплять. Аналогічним чином діє гарячий міцний відвар чебрецю, в якому потрібно тримати руки близько години, температура повинна бути найгарячішою, яку можна витримати. Таких процедур зазвичай потрібно від 5 до 10.
Для лікування бородавок на підошві, крім того, годиться сире м'ясо. Його шматочок потрібно приклеїти пластиром на розпарену м'яку бородавку (видаливши ороговілий шар) і забинтувати. Тримати кілька днів, дбати, щоб не потрапляла волога. Через 3 дні прибрати пов'язку, шкіру розпарити з содою і акуратно відокремити розм'якшити бородавку від здорової шкіри. Якщо з першого разу бородавка повністю не відділяється, процедуру повторюють.

Також можна прив'язувати на ніч до бородавки сиру цибулину, вимочену в оцтової кислоти. Замість цибулі допустимо використовувати лист каланхое. Іноді таких процедур достатньо 3-4.
За тиждень можна звести бородавки, якщо прикладати до них розрізані навпіл ягоди червоної горобини. Прикладати слід на добу м'якоттю (Не шкіркою!) І на наступний день замінити ягоду на іншу.
Крім горобини, прикладати можна коржі з розм'якшеного прополісу.

Деякі популярні в народі способи лікування бородавок і кондилом не піддаються логічному поясненню. Ймовірно, їх дія заснована на принципі самонавіювання.
Розрізати навпіл картоплину, половину викинути назад через голову, інший натерти бородавки і закопати в землю. Місце нікому не показувати. Коли згниє картопля, бородавки пропадуть.
Яблуко розрізати на дві половинки за допомогою нитки, натерти бородавку обома половинками, скласти половинки і зв'язати наново цієї ж ниткою. Після цього закопати в сирому місці, бородавки повинні зійти, коли яблуко згниє.
Наколоти бородавки стеблом від зрізаного хлібного колоса (нижньою частиною), потім закопати соломинку коренем вгору в сиру землю. Бородавка піде разом зі згнилі стеблом.
При застосуванні народних рецептів все ж краще порадитися з лікарем.

Оставить комментарий

При заполнении формы обратите внимание, что отмеченные звездочкой (*) поля обязательны для заполнения.

itselftreatment 2