Сайт про медицину

Алергічний кашель у дитини

У сучасному класифікаторі захворювань, хвороби з назвою «алергічний кашель» просто не існує. Що ж тоді всі називають алергічним кашлем?

Алергічний - це нападоподібний, хронічний, довго триваючий, часто виникає вночі, сухий або з виділенням незначної кількості світлої мокроти, кашель. Дуже часто такий кашель у дітей спровокований зовнішніми факторами: тваринами, пилом, квітучими рослинами, різкими запахами і старими книгами. Напад кашлю у дитини може супроводжувати задуха і утруднення дихання. Насправді, алергічний кашель є кашльовим проявом бронхіальної астми.

Лікування алергічного кашлю має бути тільки комплексним. В нього включаються:

1. Десенсибілізація за допомогою антигістамінних препаратів. Для полегшення симптомів алергії поряд зі звичайною терапією, обов'язково застосовують антигістамінні препарати, спазмолітичні і судинорозширювальні засоби для відходу слизу і полегшення дихання.

2. Усунення алергену. Після визначення алергену, необхідно створити умови, при яких встановлені алергени мінімально впливали б на вас.

Сухий і хронічний кашель при алергії на пилок рослин – це передастма. Передастмою називають стан, що передує бронхіальній астмі і характеризується нападоподібний, затяжним і сильним кашлем. Передастма розвивається на тлі бронхіту, пневмонії, риносинусопатії та алергічного риніту. Якщо негайно не розпочати лікування, можна отримати справжню астму. Хоча алергію, пов'язану з цвітінням рослин або забрудненням навколишнього середовища важко контролювати, найпростішу профілактику алергічного кашлю у вигляді ідеальної чистоти вашого приміщення кожен може зробити.

3. Підвищення опірності організму. Вилікувати бронхіальну астму досить складно, але з досвідченим фахівцем-алергологом, який підбере вам індивідуальну схему лікування, цілком можливо добитися добрих результатів. Лікування, швидше за все, буде засновано на прийомі препаратів, що знімають активний прояв симптомів в період літнього цвітіння. А в зимовий період буде проводитися гомеопатичний прийом алергенів з метою зміцнення організму, що значно знизить реакцію в період цвітіння рослин. 

4. Стимулювання імунітету. Існує багато медикаментозних препаратів, але не менш дієві народні засоби, перевірені роками. Дуже добре допомагає прийом настоянки ехінацеї або оману. Так як таблетки тільки тимчасово послаблюють напади кашлю, необхідно в першу чергу зайнятися зміцненням імунітету. Дуже хорошим засобом для цього є відвар коренів оману. Такий відвар потрібно пити по склянці на день протягом трьох місяців. Такий засіб не дуже дороге і є практично у всіх аптеках.

Є кілька засобів, що сприяють полегшенню алергічного кашлю: Парові інгаляції з квітками ромашки, календули, листя евкаліпта теж добре допомагають при кашлі. Полоскання рота і промивання носоглотки теплою водою щодня, після приходу з вулиці (особливо ретельно). Перед тим, як почати лікування, необхідно пройти повне медичне обстеження, з метою виявлення причин, що викликають захворювання; отримати консультацію лікаря і тільки тоді приступити до прийому будь-яких препаратів. Терапія алергічного кашлю, як правило, є дуже тривалою. На досягнення повного одужання іноді йдуть місяці й роки. Запасіться силами і терпінням, адже ваше здоров'я коштує витрачених на нього зусиль.

Больше из этой категории: Алергічний бронхіт у дітей »

Оставить комментарий

При заполнении формы обратите внимание, что отмеченные звездочкой (*) поля обязательны для заполнения.

itselftreatment 2