Сайт про медицину

Народні засоби при артриті

Болі в суглобах можуть виникати не тільки у літніх людей, часто захворювання вражає і молодих людей, і маленьких дітей. Причиною тому служать різні травми і удари суглобів, переохолодження кінцівок, нерівномірний розподіл фізичного навантаження на суглоби.
Традиційне лікування включає в себе медикаментозну терапію, фізіопроцедури і хірургічне втручання.

Однак не завжди традиційна медицина є єдиним методом ефективного лікування захворювань. При лікуванні артритів народна медицина пропонує прості і доступні рецепти, приготувати їх можна в домашніх умовах.

Лікування артритів блакитною глиною

Блакитна глина має хорошим протизапальним ефектом і дозволяє стимулювати внутрішньоклітинні обмінні процеси. Для лікування артритів її розводять теплою водою до консистенції густої сметани, потім наносять на області хворих суглобів і залишають до повного висихання. Після цього глину змивають теплою водою. Курс лікування становить 30 днів, аплікації потрібно робити щодня, і хоча вже через пару таких процедур може з'явитися деяке полегшення в області суглобів, все ж припиняти лікування не варто.

Лікування артритів розсолом

Перед сном щодня з метою зменшення больового синдрому та зняття запального процесу в області його локалізації слід втирати в тканини огірковий розсіл. До речі, такий засіб можна використовувати і як профілактичної терапії проти артритів.

Лікування артритів бджолиним медом

Мед має антисептичні протизапальні та протипухлинні властивості. Невелика кількість меду потрібно розтопити на паровій бані, змішати його з гірчицею і соняшниковою олією, кашку гарненько нагріти, покласти на чисту марлю, складену в декілька шарів і накласти компрес на хворе місце. Компрес потрібно укутати теплим рушником або хусткою і залишити на півтори-дві години. Періодичність процедури становить один - два дні, курс лікування 2 тижні. Після цього потрібно зробити перерву на 10 днів і потім знову повторити курс компресів.

Крім того, хорошим ефектом володіє засіб на основі бджолиного меду і капустяного листа. Для його приготування слід добре вимити капустяний лист, злегка посікти його ножем, щоб він легше віддавав свій сік і трохи припекти його в духовій шафі. Після цього лист слід змастити медом і прикласти до хворого суглоба, а зверху закріпити компрес чистим целофаном і вовняною хусткою. Через 3 - 5 процедур болі в суглобах зникнуть, але для досягнення повного лікувального ефекту процедуру потрібно робити протягом місяця.

Лікування артритів крейдою

Щоб приготувати лікарський засіб на основі крейди, його потрібно подрібнити і змішати з кефіром. Повинна вийти консистенція густої сметани. Отриману суміш наносять на хворий суглоб, загортають целофаном і теплою хусткою і залишають компрес на ніч. Після першої ж процедури больовий синдром помітно зменшиться, для досягнення остаточного ефекту процедуру потрібно повторювати щодня протягом 3 - 4 тижнів.

Загальні рекомендації при народному лікуванні артритів

Хворий повинен пам'ятати, що будь самолікування (у тому числі і народне) загрожує негативними наслідками. Тому при виборі того чи іншого засобу необхідна консультація у лікаря на предмет доцільності цього засобу. Крім того, під час лікування хворому необхідно дотримуватися суворої дієти і режим харчування.

Оставить комментарий

При заполнении формы обратите внимание, что отмеченные звездочкой (*) поля обязательны для заполнения.

itselftreatment 2