Сайт про медицину

Не поспішайте с грижами на операційний стіл

Виявляється, позбавитися багатьох хвороб хребта можна без оперативного втручання – за допомогою створеного в Україні унікального пристрою «Гарпет».
У багаторічній практиці цілителя киянина В’ячеслава Гаражі-Петровського сотні випадків успішного виліковування серйозних хвороб без ліків та операційного втручання.

Його методика застосовується при лікуванні остеохондрозу, радикуліту, хронічного головного болю, гриж хребта, підвивихів тазово-стегнових, колінних і гомілковостопних суглобів, а також сколіозу і кіфозу.
Траплялися навіть випадки, коли жінки, які зверталися з проблемами хребта, побіжно виліковувалися від фіброміоми матки.

До створення установки «Гарпет» В’ячеслава Васильовича привела власна проблема: після підняття важкого вантажу в нього виникли проблеми з попереком. Жодні ліки не позбавляли болю. Через рік страждань лікар вилікував себе сам за допомогою пристрою. Про свій новий винахід В’ячеслав Васильович розповість сам.

Напевно, не знайти таку людину на землі, яка б у своєму житті не зазнала болю, труднощів чи страждань. Людство постійно шукає надійні способи рятування від різних хвороб. Причини захворювань різні: недотримання режиму, неправильне харчування, несвоєчасне звернення по допомогу і багато інших чинників. Але мало хто знає, що причиною багатьох захворювань є хребет. Кожний хребець відповідає за якийсь орган або групу органів, до яких, виходячи з хребта, рухається живлення і життєва енергія, що забезпечують життєдіяльність людини. Можна на хвилину собі уявити, що буде, якщо перекрити на деякий час живильний провідник шлунково-кишкового тракту, сечостатевий, серцево-судинної системи або інших систем організму.

З давніх-давен і донині людина страждає на різні захворювання хребта. Багато придумано апаратів і механізмів, спрямованих на лікування хребетного стовпа. Але, як я переконався, всі вони виявляються неефективними. І я маю право про це говорити , тому що багато років тому в мене самого виникла проблема з хребтом.
Невдало підняв вагу, після чого болі в попереку переслідували мене вдень і вночі. Нічого не допомагало, і ніхто не міг мені допомогти – зміщений диск хребця поперекового відділу не ставав на місце. Біль не вщухав.

І тоді в мене виникла ідея створення простого витяжного пристрою. Одразу ж перевірив його на собі, поліз по підлозі, розтягнув себе. У попереку хруснуло – я відчув не просто полегшення, біль зник. Моїй радості не було меж, і тоді я зрозумів, що зможу допомогти іншим людям з подібними проблемами.

Я почав модернізувати цю конструкцію, удосконалив її, назвав «Гарпет І» і запатентував. Установка «Гарпет» пройшла клінічні випробування в Інституті ортопедії і травматології та дозволена для використання Міністерством охорони здоров’я України.
Протягом п’яти років за допомогою установки «Гарпет» я пролікував сотні людей, які звернулися з тяжкими захворюваннями опорно-рухового апарата. Та хочу особливо наголосити ось на чому. Я встановив, що за певних маніпуляцій на установці піддаються лікуванню такі складні захворювання, як міжхребцеві грижі (до 12 мм), протрузії і зсув дисків. Багато визнаних фахівців стверджують, що від гриж виліковують тільки за допомогою оперативного втручання. Але всім хворим на ці недуги відомо, що оперативне втручання – ризиковане, проблематичне і часто закінчується інвалідним візком на все життя.

Мені вдалося віднайти механіку вправляння гриж і протрузій; за певних маніпуляцій їх можна вправити туди ж, звідки вони вийшли. Багато з тих, хто лікувався у мене, запитують, чи не повернуться до них знову ці грижі? За мою багаторічну практику рецидивів захворювання не виникало. Організм починає працювати сам на себе. І.П. Павлов вважав, що людський організм є найбільшою саморегулювальною системою, яка сама себе зміцнює, відновлює і навіть удосконалює, тож міжхребцеві грижі більше не з’являються. Вони добре і надійно закрилися. Тут має місце проста аналогія із загоєнням ран і зрощенням кісток після перелому.

З цього приводу я написав брошуру під назвою «Нове в медицині», в якій описані методика, показання і протипоказання при лікуванні за допомогою пристрою «Гарпет». Тим людям, які не мають можливості ознайомитися зі змістом цієї брошури, хочу розповісти, які захворювання гарантовано можна лікувати на «Гарпеті». Це – міжхребцеві грижі, протрузії, зсуви дисків, грижі Шморля, сколіози, остеохондрози, кіфози, болі серця, хронічні радікуліти, перекоси тазу, деякі види ДЦП, а з профілактичною метою – збільшення висоти міжхребцевих дисків, збільшення зросту людини. Можна використовувати при хворобі Бехтерєва в разі безсоння. Хочу також зазначити, що, окрім стаціонарного, я розробив варіант пристрою для використання з лікувальною і профілактичною метою в домашніх умовах.
Як професійний лікар, член Еколого-медичної академії, народний цілитель України з 20-річним стажем роботи, проводив лікування в різних регіонах України, працював у лікарнях і поліклініках. Природа і Господь Бог обдарували мене внутрішнім баченням, інтуїцією і проникливістю. Про ці мої здібності були передачі по телебаченню і численні публікації в газетах.
Я написав чотири книги, в яких узагальнюю і передаю людям свій багаторічний досвід лікування хвороб хребта. Маю шість патентів на апарати і методики лікування різних захворювань.

Після винаходу свого першого пристрою «Гарпет» я відкрив у собі винахідницькі здібності – почав власноруч виготовляти конструкції приладів і механізмів, необхідних для лікування хворих, які зверталися до мене по допомогу.
Переконаний, що ця публікація викличе у читачів значний інтерес. Особливо в тих, хто страждає на перелічені захворювання, адже багато людей за допомогою пристрою хотіли б позбавитися хвороб, зовсім видужати, зміцнити своє здоров’я і бути працездатними.

Шановні читачі!
Після публікацій статей у журналі «Твое здоровье», в яких повідомляються реальні факти та свідчення вдячних пацієнтів щодо значної користі та ефективності пристрою, що допоміг їм вилікуватися, до мене почали звертатися люди з усієї України з проханням надати медичну допомогу. Зверталися переважно ті, хто роками потерпав від болю і шукав виходу, звертаючись і до лікарів традиційної медицини, і до знахарів, костоправів, травників. На межі відчаю, хворі були ладні повірити кому завгодно. Врешті, хтось наважувався зробити, як йому здавалося, останній крок до одужання – операцію, а комусь пощастило дізнатися про диво-пристрій «Гарпет» і уникнути скальпеля хірурга. У газеті «Українське слово» було вміщено мою статтю «Не втрачайте надії» – для тих людей, які вже втратили усілякі сподівання. Хоч як дивно це виглядає, але всі «гострі» пацієнти потрапляють до мене на лікування за так званою «циганською поштою» – передають один одному, що пощастило вилікуватися.
Всіх, хто звертався до мене і про- йшов курс лікування, я реєстрував у журналі, тож можу навести багато прикладів повного виліковування.

Протягом багатьох років я (на жаль, безрезультатно) оббиваю пороги різних відомств, установ, впливових людей, адже нині наша держава не може взяти під свій контроль здоров’я громадян України. Тому я звертаюся до громадськості – як до співвітчизників, так і закордону з проханням допомогти мені в налагодженні масового виробництва витяжних пристроїв і створенні реабілітаційного центру за моєю методикою. Сподіваюся, що знайдуться небайдужі люди, відгукнуться спонсори, яких зацікавить цей пристрій, що надзвичайно простий у застосуванні, проте він дасть змогу надавати надійну допомогу в лікуванні хребта без операційного втручання всім, хто її потребує. До речі, можна заздалегідь замовити установку та використовувати її в домашніх умовах.

В’ячеслав ГАРАЖА-ПЕТРОВСЬКИЙ
терапевт

Оставить комментарий

При заполнении формы обратите внимание, что отмеченные звездочкой (*) поля обязательны для заполнения.

itselftreatment 2