Сайт про медицину

Алергічний дерматит у дітей

Практично всі батьки стикаються з появою висипу у свого малюка. Ділянки почервоніння у вигляді червоних крапок або маленьких цяток, нерідко виникає свербіж, лущення і тріщини на шкірі - все це перші симптоми алергічного дерматиту.
Сьогодні це дуже поширений вид алергії, яка характеризується запальним процесом шкірних покривів.

У практиці педіатрів все рідше зустрічаються дітки до року без почервонілих щічок або червоної висипки по тілу.
Факторами виникнення алергічного дерматиту у дітей можуть бути генетична схильність, хронічні інфекції та інші захворювання.

Найбільш типові місця алергічних проявів у дитячому віці - це щоки, сідничні складки, згинальні поверхні шкіри і тильна сторона кисті.

Що ж робити, якщо алергічне захворювання дало про себе знати?

У першу чергу, необхідно, щоб лікар поставив правильний діагноз. Наступним кроком до позбавлення від даного захворювання стане дієта. Слід сказати «ні» цитрусовим, шоколаду, полуниці та іншим « сумнівним » продуктам.
Необхідно відмовитися від використання миючих засобів, не призначених для дітей. Дитячі іграшки, а саме матеріал, з яких вони зроблені, також можуть бути джерелом алергічних проявів.

Іноді, щоб позбутися від болісної алергії, потрібно відмовитися від домашніх вихованців і квітучих квітів, пилок яких може дратувати ніжну слизову дитини. Саме цій може стати причиною алергічного дерматиту у вашої дитини.

Симптоми і ознаки алергічного дерматиту у немовлят

У грудних дітей такий вид алергічний дерматит може виникати після введення прикорму. Це є реакцією імунітету на чужорідний білок. Незріла травна система ще не встигає перетравлювати той обсяг ферментів, які отримує малюк.
Якщо дитина харчується тільки грудним молоком, а дерматит все одно проявляється, тоді мамі слід переглянути свій раціон харчування, так як з материнським молоком алерген потрапляє в організм дитини. Варто захистити малюка від постійного контакту з алергеном, щоб банальне захворювання не переросло в більш значуще.
Всі алергічні прояви заслуговують особливої уваги батьків, своєчасної діагностики в кабінеті у фахівця і відповідної терапії. Важливо пам'ятати, що вчасно розпочате лікування допоможе уникнути більш важких форм алергічних захворювань.

Оставить комментарий

При заполнении формы обратите внимание, что отмеченные звездочкой (*) поля обязательны для заполнения.

itselftreatment 2