Народне лікування кісти яєчника
Кіста яєчника – це пухлина у вигляді міхура з рідиною, яка утворюється в структурі органу внаслідок гормональних порушень. Найчастіше від захворювання позбавляються шляхом хірургічного втручання.
Однак, відомі випадки, коли хворі позбувалися від пухлини безпосередньо перед операцією. Вся справа в тому, що хворі жінки використовували народне лікування в період очікування операції, що іноді призводило до повного зникнення захворювання з організму.
Важко уявити, але в давнину люди хворіли тими ж захворюваннями, якими і ми хворіємо зараз. Однак, в ті часи їм вдавалося вилікувати захворювання без проведення необхідної діагностики. Секрет полягає в тому, що деякі рослини мають різні цілющі властивості, на чому, власне, і грунтується народне лікування.
Рецепти народної медицини для лікування кісти яєчника
Найпопулярнішими рецептами ліків від кісти є настоянка з родзинок і сік лопуха. Настоянку можна отримати, заливши 300 грам родзинок 500 грамами горілки, і наполігши протягом 15 днів, закутавши в темну вовняну тканину. Приймати настоянку потрібно 30 днів, по 3 рази на добу, одну столову ложку перед їдою. Сік лопуха роблять з молодого листя рослини. Спочатку їх пропускають через м'ясорубку, а потім, за бажанням, за допомогою дрібного сита або марлі віджимають сік. Приймають так само, як і настоянку родзинок. На користь подібного лікування можна сказати те, що відомі досить багато випадків, коли після закінчення тридцятиденного строку кіста у жінок зникала.
Не менш ефективна в лікуванні кісти і настоянка акації. 2 столові ложки свіжозібраних квітів акації або її сухої кори потрібно залити однією склянкою горілки, настояти протягом деякого часу, і потім процідити. Рекомендується приймати з такою ж періодичністю, як і настоянку родзинок.
Дуже смачно можна лікуватися калиною. Для цього необхідно в столовій ложці змішати сік цієї ягоди і квітковий мед (у пропорції 1:1), і приймати так само, як і вищезгадані ліки. Таке лікування тривати 60 днів.
Також можна приготувати різні трав'яні збори. Наприклад, можна взяти лист берези, траву герані, корінь оману, квітки комірника, траву м'яти, квітки ромашки, корінь солодки, траву чистотілу, траву чебрецю, змішати порівну і зробити настоянку. Треба взяти 1 столову ложку трав у розрахунку на 1 склянку окропу. Потім посудину з настоєм необхідно буде щільно закупорити і обмотати вовняною тканиною. Після того, як збір простоїть так 5:00, вже можна буде його проціджувати. Настій потрібно приймати теплою, по 8 столових ложок до їжі, 3 рази на добу. Приймати протягом місяця, потім повторити курс лікування після закінчення двох тижнів.
Напевно, про цілющі властивості волоського горіха чули всі. При лікуванні захворювань гормонального дисбалансу добре допомагають його перегородки, надають допомогу вони і при лікуванні функціональної кісти. 4 столові ложки перегородок заливають окропом і кип'ятять протягом хвилин 20. Приймати відвар слід 2-3 рази на день, не більше ніж півсклянки перед їжею. Або можна приготувати настоянку з шкаралупи: шкаралупу 14 горіхів скласти в літровий бутель або банку і залити спиртом. Ліки повинне настоюватися 10 днів. Приймають таку настоянку вранці на порожній шлунок, по 1 столовій ложці.
На додаток до всього слід сказати, що вам не варто застосовувати всі перераховані вище методи лікування відразу. Адже якщо перелікувати, в підсумку можна тільки посилити захворювання (народних методів це стосується теж). І, нарешті, найголовніше - перед застосуванням народних методів лікування, слід обов'язково порадитися з лікарем.