Сайт про медицину

Препарати, що підвищують потенцію

Сексуальна неспроможність для чоловіка – одна з найважливіших проблем. І хвилює вона, згідно зі статистикою, 50% чоловічого населення старше 40 років. Потужною потенцією – можливістю здійснювати статеві акти де завгодно і з ким завгодно, нажаль чи на щастя, може похвалитися не кожен чоловік.

Чому? Погана екологія, неправильний спосіб життя, незбалансоване харчування, різноманітні захворювання, шкідливі звички – ось основні причини зниженої або відсутньою потенції. Коли сексуальна дисфункція відбивається не тільки на психоемоційному стані людини, але і на роботі, у відносинах і на життя в цілому, – пора шукати відповідь на питання: чи можна підвищити потенцію?

Причини зниженої потенції

Спочатку потрібно з'ясувати причину, яка погіршує чоловічий статевий потяг. Перша і сама поширена з них – природне старіння. Чоловіча статева функція безпосередньо залежить від кількості гормону тестостерону. На жаль, після 40 років рівень цього гормону знижується на 1%, що сприяє зниженню потенції. До цього додаються несприятлива екологія, погане харчування, низький рівень життя і т.д.

Цілком можливо, що причиною зниженої потенції послужить дитяча травма або захворювання серцево-судинної та сечостатевої систем. Ще одна причина – сильні стресові навантаження. Для повноцінної діагностики потрібно звернутися до фахівця.

Підвищити потенцію – просто!

potenciyaПідвищувати потенцію потрібно залежно від причини її зниження. Можливо, для цього буде достатньо пари сеансів психолога.
Ефективність медикаментозних препаратів, які з екранів телевізора і комп'ютера обіцяють довге ерекцію, насправді дуже сумнівна. Мало того, дані препарати зовсім не є лікарськими, а вживаються в якості харчових активних добавок.

Всім відомі препарати Віагра, Сіаліс і Левітра діють на судини статевого члена завдяки своєму хімічному складу. Час дії таких препаратів триває від декількох годин до декількох днів. Але не варто забувати, що такі «чарівні» препарати, як і багато інших, не є повністю безпечними для здоров'я. Значна ціна теж не багатьох обрадує. Навряд чи кожен захоче і буде в змозі платити такі гроші за можливість займатися коханням.

За дослідженнями болгарських фармацевтів здатність підвищувати потенцію володіють якірці сланкі. Екстракт цієї рослини був використаний для приготування унікального трав'яного збору «Трібестан». Перевага цього препарату в тому, що він абсолютно не має жодних побічних дій, а екстракти якорців сланких стимулюють вироблення тестостерону організмом пацієнта, а не штучним шляхом. Крім цього, «Трібестан» має ще цілий ряд властивих йому корисних властивостей, які позитивно подіють на імунітет, серцево-судинну систему і т.д. Для більшого ефекту «Трібестан» можна використовувати і жінці, адже якірці сланкі діють також на жіноче лібідо.

Крім препаратів та медикаментозного лікування потрібно пам'ятати про мікроелементи і вітаміни. Особливо потрібно звернути увагу на цинк. В організмі 20–річного молодого чоловіка знаходиться приблизно 2,2 г цинку. Цієї кількості достатньо для вироблення тестостерону, який і сприяє нормальному функціонуванню статевої системи. А в тому випадку, якщо цинку недостатньо, чоловік може не відчувати сексуальних позивів або зовсім позбудеться потенції.

Вітамін Е (токоферолу ацетат) в сексуальної функції чоловіка відіграє чималу роль, адже він виступає як антиоксидант, який «охороняє» організм від шкідливих субстанцій, що утворюються під час окислення.
Слабка ерекція – далеко не найперша проблема в житті людини. Але, погодьтеся, що неприємності, викликані нею, не дуже радують своєю наявністю. Бажаємо здоров'я, в тому числі і статевого!

Оставить комментарий

При заполнении формы обратите внимание, что отмеченные звездочкой (*) поля обязательны для заполнения.

itselftreatment 2