Сайт про медицину

Алергічний дерматит у дорослих

Спектр прояви алергічного дерматиту у дорослих значно розширюється, так як доросла людина, в порівнянні з дитиною, набагато активніше взаємодіє з навколишнім середовищем. Діагностувати алергічний дерматит можна за допомогою алергопроб. Лабораторні дослідження покажуть, на який виразно алерген реагує організм.

На відміну від простого дерматиту, алергічний вид дерматиту заявляє про себе не відразу, а тільки після безпосереднього контакту з алергеном. Проявляється захворювання типовими алергічними симптомами: свербіж, набряклість шкіри і паління.

Поряд з харчовими алергенами, хімічні речовини можуть також провокувати алергію. Алергічний дерматит може бути обумовлений прийомом ліків, у тому числі антибіотиків.

Форма алергічного контактного дерматиту нагадує атопічний дерматит, але тільки приурочена до місця контакту. Наприклад, одяг з синтетики, прикраси з нікелю або доглядають кошти можуть викликати захворювання. 
Основні місця локалізації запальних вогнищ - це шия, спина, груди, сідничні області. Супроводжується захворювання сильним свербінням, до якого іноді приєднується бактеріальна інфекція в місцях расчесов. При дерматиті захисні механізми організму значно знижуються, тому людина більше схильний до зараження різними вірусами.

Лікування алергічного дерматиту

Лікування алергічного дерматиту у дорослих, в порівнянні з дитячим, відрізняється різноманітністю терапевтичних прийомів. Якщо правильно вибрати лікування, то активні прояви дерматиту через кілька тижнів йдуть на спад, але в тому випадку, якщо процес запустити, неприємна хвороба може перейти в хронічну форму.

Оставить комментарий

При заполнении формы обратите внимание, что отмеченные звездочкой (*) поля обязательны для заполнения.

itselftreatment 2