Сайт про медицину

Як розвинути почуття подяки у своєї дитини: 7 незамінних порад!

У сучасному світі стає досить важко виховати дійсно вдячних дітей, просто тому що дитині дуже складно пояснити, чому він не має того, що є в інших. Чи зробить наявність самого нового смартфона або іншого гаджета твоєї дитини краще? Ні. Але подяку за все, що у нього є і навіть за можливості, які надає йому життя, здатна на це.

7 порад, які допоможуть тобі виховати в дитині відчуття подяки

1. Спробуй обійтися без предметів розкоші хоча б тиждень
Коли ми задовольняємо найменшу примху дитини, він починає вважати, що має право на все: від простої шоколадки до новітнього гаджета. Щоб розвинути у своїй дитині почуття вдячності, спробуйте всією сім'єю відмовитися від предметів розкоші на тиждень. Вимкніть телевізор і кондиціонер. Це може створити дискомфорт, але це чудовий спосіб показати своїм рідним, що потрібно цінувати те, що ти маєш.

2. Займіться волонтерством
Раз на місяць займайся зі своєю дитиною волонтерством. Нехай він пограє зі старими в будинку престарілих в настільні ігри або допоможе тобі прибрати в парку. Варіантів може бути маса, а результат змінить твоє життя і життя твоєї дитини!

3. Навчи дитину отримувати користь з усього
Якщо довга пробка виводить твоєї дитини з себе, а дощ на вихідних здається йому кінцем світу, тобі варто навчити його отримувати користь з будь-якої невдачі, яку підсовує життя. Наприклад, якщо тобі треба працювати на вихідних, поясни своїй дитині, що внаслідок цього ти заробиш більше грошей і на наступних вихідних зможеш зводити його в кіно або парк атракціонів. Якщо вас застав дощ на прогулянці, скажи своєму чаду, що тепер не треба буде мити машину.

11044. «Що якщо?»
Один з кращих способів навчити свою дитину подяки - показати йому, що деякі люди мають набагато менше, ніж він. Питай у нього: «А що якби в тебе не було місця для ночівлі? Що якщо тобі треба було стояти в черзі за їжею? Що якби ти хворів і не міг дозволити собі візит до лікаря? »Ці питання допоможуть йому зрозуміти, що він повинен бути щасливий тому, що у нього є.

5. Говори слова подяки
Якщо ти хочеш навчити свою дитину бути вдячним, роби це сам. Дякуй всіх, кого ти зустрічаєш протягом дня, будь то продавець в магазині, швейцар або офіціант. Так ти покажеш своєму чаду, що можна підняти людині настрій на весь день, просто сказавши спасибі.

6. Зроби подяку щоденним ритуалом
Дослідження показують, що вдячні люди - найщасливіші. Тому перед сімейною вечерею нехай кожен скаже по кілька слів, за що він вдячний життя, своїм рідним і близьким.

7. Зміни перспективу
Забудь фразу «Я повинен ...». Заміни її установкою «Я радий ...». Наприклад: «Я радий забирати своїх дітей зі школи» або «Я радий дивитися, як мій син грає у футбол». Ця проста установка допоможе тобі отримувати від життя маленькі радості кожен день і навчить це робити своїх дітей.

Найголовніше - пам'ятай, що дитина завжди бере приклад з тебе і, тільки коли ти сам навчишся бути вдячним за все, що маєш, твоя дитина буде робити так само.

Оставить комментарий

При заполнении формы обратите внимание, что отмеченные звездочкой (*) поля обязательны для заполнения.

itselftreatment 2