Сайт про медицину

Вульвіт у дітей (дівчаток). Лікування вульвіту у дівчаток.

Багато хто вважає, що такі хвороби статевих органів у дівчаток, як вульвіт - виглядають якось не дуже пристойно. Однак ця хвороба у маляток зустрічаються дуже часто, часом з самого народження. Це захворювання може бути спричинене деякими анатомічними особливостями дитячого організму. Зовнішні статеві губи у маленької дівчинки набагато більше відкриті, ніж у жінки.

На слизовій поки що немає лактобактерій, так як вони з'являються набагато пізніше, а PH у піхві трохи вище, ніж у дорослих жінок. Все це викликає швидку появу запалення найніжнішої слизової оболонки статевих губ дівчинки, а дискомфорт змушує її постійно торкатися і чухати в ділянці статевих органів.

З початком роботи яєчників у дівчинки ситуація значно змінюється. Бактеріальна флора швидко дозріває, а кислотність набагато підвищується. Саме тому у дорослих жінок вульвіт - це досить рідкісна проблема.

Дуже часто вульвіт у маленьких дівчаток викликає погана гігієна. Це стосується як недостатньої, так і надмірної гігієни. Наприклад, підмивати маленьких дівчаток просто необхідно з самого народження. Робити це потрібно завжди спереду назад.

Вульвіт у маленьких дівчаток цілком може стати справжньою проблемою. І якщо ви вже помітили, що ваша дівчинка дуже часто торкається, або просто чеше інтимні місця, з'явилося якесь почервоніння - слід відразу ж відвідати дитячого гінеколога. Для визначення вульвіту у вас обов'язково повинні взяти мазок, а іноді навіть і зішкріб з піхви.

Найчастіше вульвіти у маленьких дітей досить добре лікуються в домашніх умовах. Вам потрібно зробити ванночки з чередою та ромашкою, в звичайному дитячому тазику. Іноді лікарі приписують бактерицидні мазі. І звичайно ж, строгу, але розумну гігієну. Якщо проблема вульвіта криється в зниженому імунітеті дитини, вам можуть призначити деякі імуномодулятори. Але швидше за все вони будуть рослинні. Нехтувати ними ні в якому разі не варто. Простіше кажучи - поставитися до першої маленької проблеми свого малятка потрібно з усією серйозністю - щоб потім не виникло щось серйозне.

Оставить комментарий

При заполнении формы обратите внимание, что отмеченные звездочкой (*) поля обязательны для заполнения.

itselftreatment 2