Сайт про медицину

Тривалий, затяжний кашель у дитини: причини, лікування

Батьки завжди хвилюється, коли його малюк нездоровий. Кожна сім'я може поділитися своїм ексклюзивним рецептом терапії кашлю. Трапляється, що ці рецепти виявляються не такими дієвими, кашель затягується і триває більше місяця. Це привід для походу до лікаря.

Які ж причини тривалого затяжного кашлю у дітей?

Найчастіше ослаблений організм уражається новою інфекцією. Серед величезної безлічі вірусів часто зустрічаються мікоплазма і пневмоциста, що викликають низку днів з підвищеною температурою до 38 градусів, пітливість, порушення сну, слабкості. Причиною тривалого кашлю можуть стати і гриби типу кандида, хламідії. Цитомегаловірус частіше вражає грудних дітей. Туберкульоз також викликає затяжний кашель. Некоректна діагностика призводить до пневмонії в гіршому випадку.

Пневмоциста, хламідія і мікоплазма - це мікроорганізми-паразити, до самостійного існування вони не здатні. Вони селяться на слизовій і викликають запальні процеси в горлі, бронхах, легенях.

Ці мікроорганізми в зовнішньому середовищі швидко гинуть. Отже, передати їх можна при тісному контакті, для дитини це дитячий садок, школа, двір, родичі. Стан імунітету буде диктувати ступінь тяжкості захворювання.
Інфікування дитини хламідіями, кандидою, цитомегаловірусом та микоплазмой відбувається і під час пологів від зараженої мами. Область ураження - бронхи та легені, глотка і ніс.

Імунна система дитини слабка після простудних захворювань, саме такі діти схильні до інфікування мікоплазмою, пневмоциста, хламідіями. Основним симптомом стане кашель, що не припиняється більше 2 тижнів. Дітлахи, що хворіють бронхіалной астмою, астматичним бронхітом, можуть підчепити мікоплазму, хламідії, пневмоциста, цитомегаловірус. При цьому кашель стає частішим.
Антибактеріальні препарати вимагають правильного і помірного прийому, щоб уникнути розвитку так званого «кандидозного» кашлю.

Сьогодні дитина може заразитися туберкульозом, побувавши в контакті з інфікованою в місцях скупчення людей. Заспокоєнням служить те, що контакт повинен бути досить тривалим, щоб бактерії встигли «перескочити». А якщо малюк щеплений, то інфікування нереально.
Діагностувати туберкульоз може фтизіатр в поліклініці, або в спеціалізованому диспансері. Можна також вдатися до діагностики на платній основі, коли використовується метод ПЛР.

Сьогодні, незважаючи на високий рівень розвитку медичних технологій, діагностувати пневмоциста, мікоплазмоз, хламідіоз і цитомегаловірус досить складно. Це обусловнено тим, що збудники цих захворювань малі до такої міри, що звичайне мікроскопічне дослідження їх не виявляє. Також кашель може бути симптомами алергії, якщо вас цікавить лікування алергії перейдіть за посилання.
Найбільш вірним методом виявлення таких інфекцій, як мікоплазмоз, хламідіоз, кандидоз, пневмоцистоз, цитомегаловірус є мазок, коли матеріал досліджується за допомогою методів ДНК-діагностики. Одним з таких методів є ПЛР, або полімеразно-ланцюгова реакція. Ефективним зарекомендував себе і метод імунофлуоресценції. аналіз крові з вени на предмет виявлення антитіл до цих інфекцій також дасть точну інформацію.

Самостійно вилікуватися від таких інфекцій не можна. Лікар призначить курс сучасних антибактеріальних високоефективних препаратів.
Не можна ніякому, навіть самому невинному, захворюванню дозволяти фарбувати життя в темні тони, вражаючи здоров'я і перешкоджати бачити прекрасне в житті. Сучасні методи діагностики і терапії дозволяють успішно позбавлятися від недуг.

Оставить комментарий

При заполнении формы обратите внимание, что отмеченные звездочкой (*) поля обязательны для заполнения.

itselftreatment 2